Jaspa Subaru Logo

Teslimat ve İade

Parçalarınız garantili mi?

Parçalarımızın hepsi üretici ve ithalatçı firma kapsamında kendi özelliklerine göre garantilidir. Parçanın ayıplı olması durumunda kargonun size teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde geldiği gibi (size ulaşan kutusu, tüm dökümanları, fatura kopyaları vs..) gönderilen parçalar geri alınacaktır. Ürünün eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 2 iş günü içerisinde ücreti hesabınıza iade edilecektir (Kredi kartıyla online ödeme durumunda iadenin bankanız tarafından kredi kartınıza yansıtılması 1-2 hafta arasındadır).

Aldığım parça arabama uymazsa?

jaspa.com.tr'de satılan parçalar aracınızın modeline göre kod numaralıdır, bu yüzden uymaması söz konusu olamaz. Elinize geçen parça belirtilen şartlara rağmen aracınıza uymuyorsa bu ürün garanti veya iade kapsamına girer. Böyle bir durumda hemen bize haber veriniz. En kısa zamanda ürününüz değiştirilir veya uygun parça bizde mevcut değilse ürün iade alınır.

Bu durumdan çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz çünkü jaspa.com.tr eksik bilgi ile ürün teslimatı yapmamaktadır ve gerekiyorsa müşteriden belirttiği telefon ile sağlıklı bilgi almaktadır.

İade Koşulları

Parçaların iadesi sadece parçanın kusurlu çıkması halinde yedi (7) gün içinde gerçekleşir. Tahrip edilmiş şekildeki parçaların iadesi kabul edilmez. Zarar görmüş paket durumunda;

  1. Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak taşıyıcı firmaya tutanak tutturulmalıdır.
  2. Eğer taşıyıcı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.
  3. Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıyıc firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.
  4. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda tarafımıza bildirilmelidir. En kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesi sağlanacaktır.

jaspa.com.tr'den alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

Verilmiş bir siparişi iptal etmek mümkün mü?

Vermiş olduğunuz siparişinizi en geç 1 saat içinde iletişim sayfasından sipariş iptali başlıklı bir mail atarak iptal edebilirsiniz. Mailinizde ayrıca sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal nedenlerini de belirtirseniz seviniriz. Eğer parçanın kargo işlemleri başlamadı ise 24 saat içinde iptal etmeniz de mümkündür.

Teslimat

Yurtiçi Kargo

Teslimatlarımız Türkiye'nin en geniş dağıtım ağına sahip Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. Kargo ücreti teslimat anında taşıyıcı firma tarafından tahsil edilmektedir. 5.000,00 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamıza aittir. Teslimat süresi 3 iş günüdür.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Jaspa Subaru
Güvenli Ödeme Seçenekleri
İyzico ile öde
Teslimat
Yurtiçi Kargo